='text/javascript'> posts_no_thumb_sum =1200; posts_thumb_sum = 1200; img_thumb_height = 190; img_thumb_width = 220;

poniedziałek, 31 października 2016

I LOVE FALL | KOCHAM JESIEŃ - STYLEWE.COM

Można znaleźć piękno w każdej porze roku. Jesień już trwa, ale nigdy nie jest za późno na post o tym pięknym czasie, który trwa. Oczywiście w deszczu nic przyjemnego nie ma. Trzeba umieć znaleźć pozytywy. Ja takie odnajduję i są to na pewno piękne jesienne barwy. Burgund na przykład, mój ulubiony kolor. Nie trzeba się za dużo rozglądać, żeby dostrzec piękny klimat. Na ulicy każdy się wyróżnia. Najlepsza moda jest jesienią. Wydaje mi się, że wtedy najlepiej można kombinować z dodatkami, szalami, torebkami. 

Dzisiaj kilka słów na ten temat. Uwielbiam akcenty aksamitu, które teraz są w modzie. Na pewno ciepły gruby szal, wełniana czapka, płaszcz - to konieczność. Nie zapominam tez o butach. W sklepach jest cała masa nowych fasonów. W brzydką pogodę nie bardzo chce mi się chodzić po sklepach, dlatego rozglądam się online. Online więc znalazłam sklep, który gamę jesiennych trendów posiada. Jeśli masz ochotę to sprawdzić, to zapraszam na stronkę StyleWe. Szczególnie fajnym sposobem na wyróżnienie się wśród tłumu (ale bez przesady) będzie zaopatrzenie się w bardzo dziewczęcy i modny fason ostatnio, w tzw. two piece dresses. Zresztą nie będę owijać w bawełnę i zobaczcie sami. Poniżej kilka inspirujących zdjęć i przykładów, oraz linki oczywiście. Zapraszam!

You can find beauty in every season. Autumn is already underway, but it is never too late to post about this beautiful time that lasts. Of course, in the rain no fun no more. You need to be able to find positives. I find I am such and they are certainly beautiful autumn colors. Burgundy, for example, my favorite color. You do not need too much looking around to see the beautiful climate. In the street everyone is different. The best fashion for autumn. It seems to me that at that time the best you can combine with accessories, scarves, handbags. Today, a few words on the subject. I love the velvet accents, which are now in vogue. Certainly warm thick scarf, beanie, coat - is a necessity. I do not forget also about shoes. The stores are a whole bunch of new cuts. The bad weather did not really want me to go shopping, so I look online. Online so I found a shop that has a range of autumn trends. If you want to check it out, then I invite you to the page StyleWe. Especially nice way to stand out among the crowd (but without exaggeration) will supply a very girly and trendy fashion recently, so-called. two piece dresses. Anyway, I will not beat about the bush and see for yourself. Below are some inspiring images and examples, and links course. I invite you!
Zapraszam po więcej tutaj:


Post napisany we współpracy z marką * 

PS
Już niebawem więcej nowości na blogów, związanych z tematyką rysunku! Do następnego!

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedziny :-) Pozdrawiam,
Martyna.